FINAL-Romania-Insulele Feroe 3-0

Min 47: A inceput repriza secunda dintre nationalele de tineret a Romaniei si Insulele Feroe Min 52:Tricolorii au inceput in forta, feroezii nu prea reusesc sa treaca de jumatatea terenului cu mingea la picior Sut Torje de la marginea careului, portarul scoate in extremis tabela electronica nu mai functioneaza Min  60: GOOOOOOOOOLLLL ROMANIA, inscrie Ionescu pentru scorul de 3-0 Emil Sandoi a efectuat deja doua schimbari a intrat Ochirosii in minutul 61 in locul lui Ionita, si Sburlea a fost schimbat in minutul 68 cu Bujor Tabela de marcaj electronica a fost repusa in functiune Min 82: Emil Sandoi face ultima schimbare, iese Torje, intra Alexei Capitanul Torje saluta galeria care i-a scandat numele minute in sir Publicul spectator incepe sa paraseasca Stadionul Municipal Min 91: Arbitrul de rezerva arata 2 minute  de prelungiri Arbitrul central fluiera finalul meciului. Scor final 3-0, Echipa Nationala de Tineret a Romaniei obtine victoria impotriva echipei din Insulele Feroe. IMG_1747 (Medium) IMG_1746 (Medium) IMG_1745 (Medium) IMG_1744 (Medium) IMG_1732 (Medium) IMG_1742 (Medium) IMG_1728 (Medium)