ANUNȚ: ”Mica Fermă din Flămânzi” angajează Mecanic/Instalator întreținere Fabrică Lactate

Candidatul ideal:

•    Cunoștințe de mecanică/instalații;
•    Experiența în mentenanță constituie avantaj;
•    Atenție la detalii și orientare către obținerea de rezultate;
•    Abilitați de soluționare a problemelor;
•    Persoană organizată, responsabilă, flexibilă, ordonată, cu inițiativă.

Descrierea postului:

•    Este responsabil de activitățile de reparații și întreținere a echipamentelor și utilajelor din fabrică;
•    Se asigură de continuitatea fluxului de producție;
•    Verifică parametrii de funcționare a utilajelor;

Beneficii

•    Salarizare foarte bună, plus bonusuri în funcție de gradul de implicare;
•    Compania asigura transportul.

Descrierea companiei

Elly Food Tradițional este o companie producătoare de produse lactate exclusiv din lapte de vacă Jersey. La momentul actual avem în fermă vaci de lapte (Jersey&Holstein), vaci de carne (Angus) și oi (Suffolk). Ferma este localizată în Flămânzi, județul Botoșani.

Persoanele interesate sunt rugate să trimită CV-urile pe e-mail, la adresa [email protected], pana pe data de 21.03.2022.

Persoanele selectate vor fi contactate și programate ulterior pentru interviu.