ANUNȚ Elly Food Tradițional Flămânzi angajează contabil

Cerințe:

• cunoștințe de operare documente primare (WinMentor), cu utilizarea informațiilor contabile și a legislației în domeniu (utilizare cu ușurință a conturilor contabile), inclusiv contabilitate de gestiune-stocuri;
• verificarea operărilor efectuate;
• cunoștințe de operare PC MS Office, Word, Excel, internet;
• bune abilități de comunicare, atât scrisă cât și verbală;
• bune abilități de organizare și planificare;
• este un bun jucător de echipă și poate completa echipa existentă;

Atribuții:

• contabilitate generală, întocmirea/verificarea evidențelor contabile;
• întocmirea registrelor contabile și fiscale obligatorii;
• activitatea se va desfășura la sediul firmei, în Flămânzi, jud. Botoșani.

Beneficii:

- salariu foarte bun, în funcție de performanță;
- dezvoltare profesională alături de o echipă de profesioniști;
- loc de muncă stabil;
- companie în plină dezvoltare;
- contract și carte de muncă.
-compania asigura transportul.

Descrierea companiei:

Elly Food Tradițional este o companie producătoare de produse lactate exclusiv din lapte de vacă Jersey. La momentul actual avem în fermă vaci de lapte (Jersey&Holstein), vaci de carne (Angus) și oi (Suffolk). Ferma este localizată în Flămânzi, județul Botoșani.

Persoanele interesate sunt rugate să trimită CV-urile și scrisorile de recomandare pe e-mail, la adresa [email protected], până pe 21.03.2022. Persoanele selectate vor fi contactate și programate ulterior pentru interviu.