Nocturnă cu… soare pe Stadionul Municipal, curent irosit inutil la Botoșani – Viitorul: FOTOGALERIE

A doua repriză a meciului dintre FC Botoșani – Viitorul Constanța (2 – 3). Deși soarele încă arde privirile celor stau în partea dinspre tunel, vis a vis de tribuna oficială, cei de la Stadionul Municipal au aprins luminile la nocturnă.

Rațiunea aprinderii instalației folosită preponderent la partidele disputate la ceas de seară rămâne astfel una neînțeleasă deocamdată.

Luminile de la cei patru stâlpi ai nocturnei nu influențează astfel în nici un fel modul de desfășurare al partidei dintre cele două combatante care se înfruntă pe teren, FC Botoșani – Viitorul Constanța.

(G.E.)

[[galerie-foto]]

[[readotherarticle:botosaneanul.ro:42208:Fiul lui Hagi, gol de senzaţie pe Municipal, Viitorul răstoarnă spectaculos scorul – VIDEO & GALERIE FOTO ]]
[[readotherarticle:botosaneanul.ro:42205:Hagi, obscen după ce-a fost aplaudat: Taci în m… m… - FOTOGALERIE ]]
[[readotherarticle:botosaneanul.ro:42204:2 – 2 Botoşani – Viitorul, FC-ul egalat în şase minute după ce a avut 2 - 0 – VIDEO & FOTOGALERIE ]]