FC Botoşani – Steaua II LIVE TEXT & FOTO

IMG_1308 (Medium)Sîmbătă dimineaţă începînd cu ora 11:00, www.martorincomod.ro transmite în direct desfăşurarea partidei FC Botoşani – Steaua II Bucureşti. Veţi avea parte de informaţii minut cu minut despre ceea ce se întîmplă pe Stadionul Municipal şi mai multe galerii foto. Înaintea partidei roş-alb-albaştrii gazdele ocupă poziţia 11, cu 22 de puncte, iar oaspeţii se situează pe locul 13, cu 17 puncte. Steaua II şi-a anunţat venirea la Botoşani cu cel puţin doi jucători care au evoluat în mai multe rînduri la prima echipă : Emil Ninu, Răzvan Ochiroşii, Cezar Lungu. Imediat după meci, tot pe această pagină web, veţi putea afla reacţiile antrenorilor şi ale conducătorilor celor două cluburi.