ACUM-Cetate Suceava-FC Botosani 0-0

FC Botosani intalneste astazi in deplasare echipa Cetate Suceava. FC Botosani a inceput cu: Dulceanu, Tincu, Caragea, Ghiceanu, Such, Vrabie, Codreanu, Stefan Nicolae, Ghiviziu, Apostol, Atudorei. Rezerve: Chereches, Simion, Pedrosa, Bordeianu, Ursu, Rentea si Porfireanu Cetate Suceava este formata din urmatorii jucatori in teren: Pascal, Halip, Cososchi, Feraru, Semeghin, Tomaz, Homneac, Apetri, Plecanciuc, Azaharioaiei, Gonta Rezerve: Radu, Ciobanu, Lup, Bosanceanu, Schacter, Dascalescu Min 5: a inceput prima repriza, echipele se tatoneaza reciproc La meci sunt prezenti Cornel Sfaiter si Valeriu Iftime care vad partida impreuna cu Leo Grozavu, fostul tehnician a lui FC Botosani Galeria botosaneana a ajuns dupa inceperea primei reprize Min 20: Jucatorii de la echipa gazda sunt cei care au avut pina acum cele mai multe faze de atac Min 28: Plecanciuc primeste cartonas galben pentru fault la Such Min 31: Joc confuz la mijlocul terenului Min 33: Faza periculoasa la poarta botosanenilor, Gonta porneste a actiune de atac, si trimite pe langa poarta Min 40: Fault in atac asupra juniorului botosanean, mingea este respinsa insa de fundasii suceveni Cornel Sfaiter: "Daca jucam asa, este greu sa castigam, jucatorii trebuie sa se trezeasca" Min 45: Arbitrul de rezerva arata un minut de prelungiri pentru prima repriza Min 46: Arbitrul central fluiera finalul primei reprize, jucatorii intra la vestiare Min 47: a inceput cea de-a doua parte a intalnirii Min 54: Jocul s-a mai animat, jucatorii ambelor echipe lupta pentru castigarea celor trei puncte puse in joc Min 57: Corner pentru gazde, resping fundasii botosaneni Min 68: Lovitura libera pentru Suceava, respinge Ghiviziu cu capul Min 70: Schimbare la echipa oaspete, iese Vrabie, intra Porfireanu Min 71: Lovitura libera pentru Suceava, mingea este trimisa peste poarta Min 75: o noua schimbare pentru FC Botosani, intra Ursu, iese Caragea Min 85: Intra Pedrosa, iese Ghiceanu, brazilianul isi face astfel debutul pentru FC Botosani Min 87: schimbare si la echipa gazda, intra Andries, fost jucator la FC Botosani, iese Apetri Min 88: Sucevenii suteaza in sfarsit pe poarta, dar Dulceanu respinge Min 90: partida a fost prelungita cu 3 minute Min 91 FC Botosani are cea mai mare ocazie din acest meci, mingea refuza sa intre in poarta Min 93 FC Botosani termina la egalitate partida disputata in deplasare cu Cetate Suceava, scor final 0-0 IMG_1950 (Medium) IMG_1949 (Medium) IMG_1947 (Medium) IMG_1946 (Medium) IMG_1945 (Medium) IMG_1941 (Medium) IMG_1940 (Medium) IMG_1937 (Medium) IMG_1936 (Medium) IMG_1932 (Medium) IMG_1931 (Medium) IMG_1929 (Medium) IMG_1928 (Medium) IMG_1927 (Medium) IMG_1926 (Medium) IMG_1925 (Medium) IMG_1924 (Medium) IMG_1921 (Medium) IMG_1920 (Medium) IMG_1918 (Medium) IMG_1916 (Medium) IMG_1915 (Medium) IMG_1914 (Medium) IMG_1913 (Medium) IMG_1912 (Medium) IMG_1911 (Medium) IMG_1909 (Medium) IMG_1908 (Medium) IMG_1907 (Medium) IMG_1906 (Medium) IMG_1905 (Medium) IMG_1904 (Medium) IMG_1903 (Medium) IMG_1900 (Medium) IMG_1894 (Medium) IMG_1892 (Medium) IMG_1889 (Medium) IMG_1888 (Medium) IMG_1882 (Medium) IMG_1878 (Medium) IMG_1876 (Medium) IMG_1875 (Medium) IMG_1874 (Medium) IMG_1872 (Medium) IMG_1869 (Medium)