Meci nebun pe Municipal, Botoşani egalează, dar Viitorul înscrie imediat, este 3 – 4 – VIDEO & FOTOGALERIE

Două minute şi încă două goluri pe Stadionul Municipal! În minutul 77 Croitoru a egalat la 3, înscriind tot cu o lovitură de cap. A ridicat din nou tricoul lui Neluţ Roşu, însă bucuria a fost de foarte, foarte scurtă durată.

Oaspeţii au pus mingea jos şi la primul atac au înscris prin debutantul Roberto Casap. Spectatorii de la tribuna I au fluierat copios, susţinând că ar fi fost ofsaid. FC Botoşani – Viitorul Constanţa 3 – 4 în minutul 82. (S.B.,G.E.)

[[galerie-foto]]

CLICK ŞI VEZI GOLUL LUI CROITORU

CLICK ŞI VEZI GOLUL 4 MARCAT DE VIITORUL

[[readotherarticle:botosaneanul.ro:42209:Coregrafie de excepţie, mesaje din inimă: Nimic mai presus de Botoşani – FOTOGALERIE ]]

[[readotherarticle:botosaneanul.ro:42208:Fiul lui Hagi, gol de senzaţie pe Municipal, Viitorul răstoarnă spectaculos scorul – VIDEO & GALERIE FOTO ]]