Se fac angajări la singurul showroom auto din Botoșani, asigurări medicale private și acces la diverse servicii de interes personal, în ofertă

Darex Auto Botoșani își mărește echipa și angajează consilier vânzări Dacia – Renault – Nissan.

Descrierea jobului:

- identificare și contactarea potențialilor clienți;
- identificarea nevoilor clienților (tip de vehicul, nevoi de creditare, preluare vehicul rulat, etc.) și oferirea de informații despre serviciile prestate de companie;
- acordarea de asistență potențialilor clienți care sunt interesați să achiziționeze un autovehicul;
- construirea unei relații durabile și de încredere cu clienții, prin comunicare deschisă și interactivă;
- atingerea obiectivelor de vânzare și respectarea procedurilor și a standardelor de calitate impuse.

Candidatul ideal:

- abilități dezvoltate de comunicare interpersonală;
- abilitatea de a planifica și atinge obiectivele pe termen mediu și lung;
- spirit de echipă și aptitudini organizatorice;
- orientare către client;
- dorință de dezvoltare a calităților personale în mediul profesional;
- permis de conducere categoria B;
- studii superioare;
- experiența în domeniu constituie un avantaj.

Ce se oferă

  • Salariu atractiv
  • Susținerea în dezvoltarea profesională prin participarea la cursuri și formări interne, sau organizate la nivel național
  • Tichete de masă
  • Oportunitatea de a lucra în cadrul unei echipe de profesioniști în cea mai mare rețea auto
  • Asigurări Medicale Private
  • Acces facil la diverse servicii de interes personal

SC Darex Auto SRL este o societate în plină dezvoltare, care pune în centrul atenției sale clientul și îmbunătățirea continuă a serviciilor oferite acestuia, fiind reprezentantă, la nivel local, a mărcilor Dacia, Renault și Nissan.

Puteți trimite CV-ul la adresa de e-mail: [email protected] sau la sediul firmei din Botoșani, Bd. Mihai Eminescu, Nr. 6.

Alătură-te echipe Darex Auto Botoșani!