Scandal monstru la pauza meciului cu Steaua, 6.000 de oameni au strigat hoții, Leo s-a dus la ”Brad Pitt” – VIDEO

Fie semnalul tras de staff-ul tenhnic de la FC Botoșani dinaintea meciului cu privire la desele situații în care botoșănenii au fost dezavantajați, fie Alexandru Tudor zis și Brad Pitt chiar nu a observat unele faze de joc.

Pentru că la pauză, după ce 45 de minute, FC Botoșani a fost condusă cu 0-1 pe teren propriu, iar când jucătoriii oaspeți și brigada de arbitri au intrat în tunel pentru a merge la vestiare, au fost întâmpinați cu un cor de huidueli.

Suporterii botoșăneni au srigat ”hoții, hoții” către cavalerii fluerului care și-au păstrat figurile impasibile. De asemenea și Leo Grozavu s-a îndreptat către arbitrul central pentru a-i atrage atenția asupra unui fault pe care nu l-a observat și care ar fi trebuit să genereze o lovitură liberă pentru FC Botoșani.
(G.E., Ș.V.)

[[readotherarticle:botosaneanul.ro:44116:FC Botoșani se bate cu Steaua la ceas de seară: Revenire surpriză la botoșăneni: ECHIPELE ]]