GOOOOLLLL-ul campionatului, Hadnagy face 2 – 1 cu o execuţie senzaţională – VIDEO & GALERIE FOTO

La câteva minute după ce a ratat din trei metri, Attila Hadnagy a reuşit execuţia campionatului.

În minutul 42 atacantul retitularizat de Cristi Pustai a reluat senzaţional, din semifoarfecă, o centrare de pe dreapta, trmisă, ca şi la primul gol, de Dimitrov. Mingea a fost catapultată în vinclul porţii lui Bălgrădean, care nu a mai putut face nimic. Reuşita lui Hadnagy i-a lăsat mască şi pe o parte din componenţii staff-ului gazdelor, directorul sportiv Anton Heleşteanu punându-şi mâinile în cap de mirare. Antrenorul oaspeţilor, Emil Săndoi, a dat secunde bune din cap, spunând parcă din gesturi "aşa ceva nu se poate".
FC Botoşani – CSU Craiova 2 – 1 la pauză.