FC Botoşani – Rm. Sarat, LIVE TEXT & POZE

bucurie gol 3www.martorincomod.ro transmite mîine începînd cu ora 11:00 desfăşurarea partidei dintre FC Botoşani şi CSM Rîmnicu Sărat. Minut cu minut vă ţinem la curent cu desfăşurarea partidei şi vă prezentăm mai multe galerii foto. Înaintea meciului de mîine roş-alb-albaştrii ocupă locul 10 cu 18 puncte, în timp ce oaspeţii se află pe ultima poziţie, cu numai 8 puncte. Dincolo de datele statistice, confruntarea are o încărcătură aparte întrucît marchează revenirea la Botoşani, de această dată ca adversar, a antrenorului Mihai Ciobanu. Acesta a pregătit FC Botoşani timp de aproape doi ani, pînă în primăvara anului 2007, perioadă în care a obţinut cea mai bună clasare pentru roş-alb-albaştri de la promovare, adică un loc 4.